Автошкола Світлофор Корисна інформація Скільки Годин Потрібно Відкатати В Автошколі В Україні?

Скільки Годин Потрібно Відкатати В Автошколі В Україні?

Перш ніж отримати довгоочікуване посвідчення, необхідно скласти певні іспити. А перед цим необхідно пройти навчання в автошколі, це значно полегшить завдання. Тому у майбутніх водіїв постає питання, скільки годин керування автомобілем для складання іспиту в Україні необхідне. Зараз ми Вам все розповімо, а принагідно розберемося, скільки триває звичайне практичне заняття з водіння в нашій автошколі “Світлофор”, чи варто збільшувати тривалість заняття, а також скільки потрібно часу, щоб дійсно навчитися керувати автомобілем.

Необхідна кількість годин для складання іспиту в Україні

необхідна кількість годин для складання іспиту в Україні

Закон України регламентує вимоги до кількості практичних занять з водіння, і вони передбачені у програмі для учнів та єдині для всіх. Автошколи та учні зобов’язані дотримуватися цього регламенту. З 2010 року кількість годин теоретичного навчання становлять 104 години, а практичного водіння – 40 академічних годин. Академічна година – це 45 хвилин реального часу.

Тривалість одного практичного заняття

Насамперед уроки водіння необхідно пройти в автошколі. Заборонено навчатись практичної частини без присутності сертифікованого інструктора, а також не у спеціальному автомобілі з додатковими педалями в інструктора. Про це говорить пункт правил 24.5 ПДР.

Звичайна тривалість заняття з водіння в автошколах дорівнює одній академічній годині, тобто 45 хвилин. Хоча найчастіше практикується тривалість 1 годину і навіть 1,5. Ви можете обговорити з нашим інструктором тривалість заняття, підібравши оптимальний варіант для себе. Але в будь-якому варіанті разом вони повинні становити 40 академічних годин.

Чи варто збільшувати тривалість практичного заняття

Тривалість заняття це суто індивідуальний момент, який залежить від того, як швидко Ви засвоюєте інформацію, як переносите стрес, і наскільки швидко втомлюєтеся за кермом. Рекомендовані 45 хвилин оптимальні, щоб не надто втомитися і при цьому встигнути звикнути до керма. Тому при виборі кількості занять і часу, вам варто прислухатися до себе і послухати поради наших інструкторів, які підкажуть оптимальну для Вас тривалість заняття. Пам’ятайте, що втома, включно з моральною, точно не залишить у Вашій пам’яті необхідні навички.

Скільки часу потрібно, щоб справді навчитися керувати автомобілем

скільки часу потрібно, щоб справді навчитися керувати автомобілем

На це питання немає однозначної відповіді. Є таланти, які одразу освоюють кермо, ніби знання прийшли до них із минулого життя. Деяким недостатньо і 50 занять. Не варто засмучуватися, якщо Ви опинилися серед останніх. Насправді, не можна вважати, що це легко. Адже, крім розуміння, куди слід повертати кермо і коли перемикати швидкості на дорозі будуть реальні перешкоди у вигляді пішоходів, інших машин та інших перешкод. А також слід дотримуватися ПДР. Все разом створює загальну складну картину, до якої потрібно звикнути, доки прийде відчуття впевненості за кермом.

Якщо Ви пройшли повний курс, але не здобули впевненості, то у нашій автошколі «Світлофор» Ви можете взяти додаткові заняття. Краще витратити більше часу, але стати професіоналом, ніж швидко зрозумівши, що до чого стати «лихачем» і натрапляти на штрафи в майбутньому. До того ж, у нас є корисна стаття, яка допоможе вам додати впевненості у їзді містом.

Рекомендуємо почитати